Nowoczesne lampy przemysłowe HK living | oryginalne-lampy.pl

Blog

Poruszający wyobraźnię i przybliżający klimat dawnej północy styl industrialny stanowi dziś jeden z czołowych kierunków w aranżacji wnętrz europejskich domów i mieszkań. Przestronne, uporządkowane i czyste pomieszczenia przyodziane w jasne i chłodne kolory oraz dopełnione stylowymi meblami minionych epok pozwalają w zaciszu naszego domu odtworzyć magię prostolinijnej i uporządkowanej surowości.

Powrót do industrializmu nie jest jednak w pełni możliwy bez umiejętnej gry światłem, które efektownie dopełnienia charakter wnętrza i zapewnia nam komfort życia

Polot, dbałość o detale oraz oryginalne, holenderskie wzornictwo to domena nowoczesnych lamp przemysłowych HK Living. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu najwyższej jakości oświetlenia pozwoliło holenderskiej firmie HK-Living na rozwinięcie linii produktów komponowanych w tradycyjnym stylu skandynawskim.

Połyskliwe i przydymione lampy przemysłowe wykonane z metali i naturalnych tworzyw odzyskanych w procesie recyklingu w niesamowity sposób eksponują walory użytkowe każdego pomieszczenia. Myśl przewodnią lamp HK living stanowią prostota, czystość i niebanalne wzornictwo połączone ze współczesnymi akcentami w aranżacji wnętrz.

Wisząca lampa przemysłowa HK Living w NSHome.pl

Warto zwrócić uwagę na stylowe wykończenie czarnej lampy przemysłowej podkreślone emaliowaną na połysk podsufitką oraz przewodem zdobionym w geometryczne wzory, które w widoczny sposób wyłamują się z otoczenia.

Okrąągła wisząca lampa HK Living w nshome.pl

Metalowa lampa w kolorze białym z powodzeniem uzupełni wystrój każdego pomieszczenia. Solidny łańcuch to niezawodny punkt zaczepienia, dodatkowo podkreśla kunszt wykonania produktu.

Przemysłowa lampa DIamong firmy HK Living

Efektowna lampa w stonowanych kolorach surowej miedzi idealnie uwypukli wartość wizualną nowoczesnego wnętrza. Diamentowa rzeźba lampy zapewni wprost niewyobrażalny efekt iluminacji światła.

Drewniana podstawa do lampy HK living

Naturalne, lekko przypalone drewno nadaje tajemniczy charakter masywnej podstawie lampy z aksamitnym abażurem.

Bogata oferta lamp przemysłowych dostępna w sklepie North&South Home pozwoli Ci zrealizować przepiękne i pełne uroku miejsca nawiązujące swym klimatem do aranżacji odległych krain oraz industrializmu.

Zobacz galerię inspiracji wnętrz urządzonych przy pomocy oświetlenia przemysłowego marki HK Living.

Profesjonalna aranżacja lamp przemysłowych HK Living

Stonowana kolorystyka lamp wiszących HK living w połączeniu z odcieniem ścian pomieszczenia tworzy razem ciepłą i harmonijną atmosferę.

Dekoracyjne wnętrze z użyciem lampy HK Living

Idealnie połyskliwa lampa wisząca jest zwieńczeniem wnętrza urządzonego z dbałością o każdy szczegół.

Pełne inspiracji lampy przemysłowe HK-Libing

Oryginalne lampy przemysłowe HK Living z łatwością dopełnią linię wzornictwa mocno dekoracyjnych pomieszczeń.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego North&South Home, w którym odnajdziecie najlepsze pomysły i inspiracje na naturalne oświetlenie w stylu industrialnym.

Nowoczesne lampy HK Living

Napisz komentarz